www.cvonline.hu

Hardware Services Műszakvezető

  • A hirdetés 164 napja lejárt

A National Instruments

Műszakvezető

munkatársat keres a debreceni gyártóegységének termék szakszervizébe (RMA)
A terület az NI debreceni Repair Centereként, szakszervizként a vevőktől visszaérkező hibás termékek technikusi szintű javításával foglalkozik.

A műszakvezető fő feladata a hozzá tartozó javító technikusi csapat vezetése, magas bizalmi szint és elkötelezettség kialakítása valamint fenntartása, illetve a területi kulcs mérőszámok elérése. Az NI műszakvezetői széles hatáskörrel rendelkeznek mind az emberi erőforrás menedzsmentben, mind a folyamatok fejlesztésében, amihez a támogatást az erős Lean kultúra adja.

Feladatok

  • Javító technikusi műszak irányítása, az adott műszak feladatainak meghatározása azok teljesítésének monitorozása
  • Technikus munkatársak vezetése meghatározott irányelvek, folyamatok mentén a terület stratégiai céljainak elérése érdekében.
  • A terület folyamatainak folyamatos fejlesztése, kockázatok minimalizálása, hatékonyság és minőség javítása
  • Az adott területre vonatkozó adminisztrációs és vezetői feladatok ellátása
  • Kapcsolódó területekkel és felettes vezetőkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • Biztosítja a munkaterületek rendben tartását – bevezeti, oktatja és alkalmazza az 5S-t
  • Megköveteli a munkavédelmi és biztonsági előírások betartását

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Önállóság, eredményorientáltság, döntéshozatal
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Kétműszakos munkarendben történő munkavégzésh
  • Pozitív hozzáállás "Can do" mentalitás, energikus személyiség
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Előny

  • Munkatársak vezetésében szerzett tapasztalat
  • Logisztikai, elektronikai, informatikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Személyes fejlődési lehetőség mind vezetői, mind szakmai szinten
  • Karrierlehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Egyedülálló céges kultúra
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Vonzó juttatási csomag
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés > Műszakvezető, Termelés vezető, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.03.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre