Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hardware integrator

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.10.10.
Jelentkezési határidő: 2018.11.08.
Hirdetés azonosító: 1967414
lejárt

Budapesti autóipari gyártó partnerünk keresi következő munkatársát Hardware integrator pozícióba.

Az Integrator főbb feladatai:

  • A hardver fejlesztés koordinálása
  • A hardver rendszerek ellenőrzése és végrehajtása
  • Áramkör tervezés
  • Szimulációk végrehajtása (PSpice és LTSpice segítségével)

A Integratorral szemben támasztott elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy egyéb releváns végzettség
  • Tapasztalat PCB tervezéssel kapcsolatos hőkezelési folyamatokban
  • PSpice programismeret
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret

A munkakör betöltésénél előnyt jelenthet:

  • Autóipari tapasztalat
  • Tapasztalat hőszimulációkkal és EMC-kompatibilis áramköri tervezéssel kapcsolatban

Amennyiben a lehetőség felkeltette a figyelmét, akkor jelentkezzen angol vagy magyar nyelvű önéletrajzával a hays.hu oldalon.

Ha esetleg nem ez az állás amit Ön keres, de tudunk segíteni Önnek a megfelelő állás megtalálásában, akkor keressen minket bátran telefonon vagy e-mailben.

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre