Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hardware Development

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.08.25.
Jelentkezési határidő: 2018.09.13.
Hirdetés azonosító: 1449470
lejárt

Multinacionális világítástechnikai fejlesztő partnerünk számára keresünk szakembereket Hardverfejlesztő mérnöki pozícióba. A vállalat innovatív, csúcstechnológiával felszerelt budapesti fejlesztő központjába keres mérnököket elektronikai alkatrészek fejlesztésére.

Partnerünk versenyképes juttatási csomagot, szakmai és nyelvi tréningeket, nemzetközi munkakörnyezetet és szakmai fejlődési lehetőséget biztosít a jelentkező hardverfejlesztő mérnök számára.

A Hardverfejlesztő mérnök főbb feladatai:
• Modul- és rendszerkövetelmények analizálása, specifikálása, dokumentálása
• Az egyes áramkörök tesztlefedettségének vizsgálata és áramkörök tervezése
• Elektronikai és szenzortesztek tervezése, végrehajtása
• Műszaki problémák megoldása (hibaanalízis)
• Hardware-funkciók vizsgálata, áramkörök beüzemelése és validálása laborkörülmények között
• Teszteljárások kidolgozása, az egyes hardware komponensek tesztelése

Legfontosabb elvárások a Hardverfejlesztő mérnökkel szemben:
• Villamosmérnöki vagy Mechatronikai végzettség
• Világítástechnika területén szerzett 2 év tapasztalat
• Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon.

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre