Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hardware Development Engineer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.11.02.
Jelentkezési határidő: 2018.11.28.
Hirdetés azonosító: 1868495
lejárt

Budapesti járműipari gyártó partnerünk keresi következő munkatársát beágyazott rendszerekkel kapcsolatos hardver fejlesztő pozícióba.

A Hardver fejlesztő főbb feladatai:

  • Beágyazott rendszerek hardver fejlesztése a V-modell szerint
  • Analóg és digitális áramkör tervezés
  • Nyomtatott áramkörök tervezése
  • Prototípus kivitelezés és tesztelés

A Hardver fejlesztővel szemben támasztott elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Tapasztalat analóg és digitális áramkör tervezésben és kivitelezésben
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret

A munkakör betöltésénél előnyt jelenthet:

  • Járműipari elektronikai tervezésben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvsimeret
  • Mikrokontroller programozásban való jártasság
  • Tervezési eszközök ismerete: Mentor, Altium, MathCAD

Amennyiben a lehetőség felkeltette a figyelmét, akkor jelentkezzen angol vagy magyar nyelvű önéletrajzával a hays.hu oldalon.

Ha esetleg nem ez az állás amit Ön keres, de tudunk segíteni Önnek a megfelelő állás megtalálásában, akkor keressen minket bátran telefonon vagy e-mailben.

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre