Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hardware developer

  • A hirdetés 55 napja lejárt

Pozíció leírása:

Elektronikai termék tervezése/fejlesztése;
Analóg és digitális áramkörök fejlesztése a koncepciótól a termelésig;
Áramkörök tervezése, analizálása és diagnosztizálása;
ICk, analóg és digitális interfész komponensek, valamint ASIC-ek kiválasztása és az ezekre vonatkozó követelmények kidolgozása;
Elektronikai és mágneses áramkörök tesztelése és hibakeresése;
Szenzorok viselkedésének szimulálása;
Kapcsolódó dokumentációs feladatok.

Követelmények:

Elektronikai felsőfokú végzettség
Releváns tapasztalat
Középfokú angol nyelvtudás
Szenzor interfész ismeretek (CAN, SENT, PWM, analóg, PSI5, PAS, LIN, AK)
LabView ismeret

Előny:

Autóipari gyártó céges tapasztalat

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 1/231-03-67, +36 30/837-52-58

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Fiatalos csapat
Stabil multinacionális környezet
Szakmai fejlődési lehetőség
Motiváló juttatási csomag

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.08.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre