Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hardverfejlesztő mérnök

  • Mediso Orvosi Berendezés Fejlesztő és Szervíz Kft
  • Budapest, Pest, III. kerület
  • A hirdetés 14 napja lejárt

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével foglalkozik.

A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 25 éves múltra visszatekintő vállalat. 200 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék.

Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét.

Az alábbi pozícióba keresünk Kollégát:

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • Mikrokontroller programozás, architektúra fejlesztés
  • FW fejlesztés / tesztelés
  • Orvosi berendezések fejlesztési folyamatainak támogatása
  • Dokumentáció

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség (MSc/BSc)
  • C / C++ programozási ismeretek
  • FW fejlesztési ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Dokumentációs készség
  • Szakmai elhivatottság
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Munkatapasztalat hasonló területen
  • Mikrokontroller programozási ismeretek
  • Szabályozástechnikai ismeretek
  • Jártasság a TI CCS / MC MPLAB és MATLAB környezetben
  • LabVIEW/TestStand ismeretek

Amit mi nyújtunk:

  • Világszínvonalú, stabilan fejlődő magyar termék fejlesztésében való részvétel
  • Legújabb technológiák használata az orvosi képalkotás területén
  • Innovatív, egyéni ötleteket támogató környezet
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre és kiteljesedésre a világ élen járó orvosi képalkotó cégénél
  • Fiatal, lendületesen fejlődő csapat
  • Versenyképes fizetés

Várjuk a jelentkezéseket.

Helyek Budapest
Pest
III. kerület
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > Hardver mérnök, Hardver tanácsadó
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre