Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hardverfejlesztő mérnök

  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Partnercégünk Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazó vállalata, amely önálló technológiai fejlesztő központtal rendelkezik, ahol elsősorban logisztikai célgépek tervezésével és robotraktár rendszer fejlesztéssel foglalkoznak. Kutatás-fejlesztési csapatuk legújabb tagját keressük egy hardverfejlesztő mérnök személyében.

Pozíció azonosító: B111HM

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • Nyomtatott áramkörök tervezése automatizált célgépekhez
  • Analóg és digitális áramkörök tervezése, méretezése
  • Prototípus berendezések gyártása, beüzemelése, tesztelése
  • Gépész-, villamos- és mechatronikai mérnökökkel való együttműködés

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • 1-3 év hardverfejlesztői tapasztalat
  • Altium Designer magas szintű ismerete
  • Beágyazott rendszerek programozási ismerete C nyelven előny
  • Kiváló probléma-megoldási készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés és gondolkodás
  • Angol középfokú nyelvtudás

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > Hardver mérnök, Programozó, Rendszerfejlesztő
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre