www.cvonline.hu

Hardverfejlesztő mérnök B35Hfm

  • A hirdetés 537 napja lejárt

Hardverfejlesztő mérnök

B35Hfm

Multinacionális autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk Hardverfejlesztő mérnököt.

Feladatok:

  • Áramköri modulok tervezése elektromos váltóvezérlő egységekhez (pl. hidraulikus szelepek vezérlése, BLDC motor ok vezérlése)
  • Specifikációk készítése, WorstCase-, és termikus analízisek elvégzése, validációs tesztek definiálása
  • Tesztkörnyezet fejlesztése Hardware tesztek lefolytatásához
  • Prototípusok laborméréseinek végrehajtása és annak dokumentálása
  • Nemzetközi fejlesztő csapatban való részvétel

Tapasztalat:

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség (szabályozástechnika vagy teljesítményelektronika szakirány előny)
  • Analóg és digitális kapcsolások fejlesztésével kapcsolatos alapos ismeretek teljesítményelektronika területén
  • Mikrokontrolleres alkalmazásokkal kapcsolatos tapasztalat
  • Huzalozástechnológiai tapasztalat előny (NYÁK, forrasztási folyamatok, vastagréteg kerámiák, LTCC, bondolási megoldások)
  • Jó problémamegoldó készség
  • Magabiztos fellépés
  • Önálló és szisztematikus munkavégzés
  • Minőségtudatosság
  • Szakmai, kommunikációképes angol nyelvtudás, német előny

Szakmai önéletrajzát az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol