Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hardverfejlesztő gyakornok - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 17 napja lejárt

A kormányrendszerek területén technológiavezető partnerünk az autóipar meghatározó innovatív tagja. A budapesti leányvállalat 1999 óta foglalkozik személyautók elektromos kormányrendszerének fejlesztésével, a cégcsoporton belül egyedüli elektronikai és szoftverfejlesztési kompetencia központként.

Munkatársaikat a dinamika, az innovációs kedv, valamint az autók iránti szenvedély köti össze.

Csatlakozz csapatukhoz

Hardverfejlesztő gyakornokként!

Feladatok:

  • Áramkör, nyák tervezése adott követelmények alapján
  • Worst case circuit analysis
  • Engineering tesztek futtatása, kiértékelés
  • Design validation tesztek futtatása és kiértékelése
  • EMC, ESD, environmental tesztekben való részvétel
  • HW csapat támogatása az egyéb feladatokban

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony villamosmérnöki területen
  • Szükséges nyelvtudás: Angol középfok

Amit a cég biztosít:

  • Modern, fiatalos multi környezet
  • Kávé és tea automaták
  • Könnyű megközelíthetőség
  • Jó minőségű étkezési lehetőségek a közelben

Munkaidő:
Hétfőtől Péntekig, 8-18 óráig

Heti óraszám:
20 - 30 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Fizetés:
Br. 1412-1765 Ft/óra

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Mérnök, műszaki
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > Hardver mérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre