Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hardver development engineer / Hardverfejlesztő mérnök

  • Instalent
  • Veszprém, Veszprém
  • A hirdetés 22 napja lejárt

Nemzetközi elektronikai cikkek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk

HARDWARE DEVELOPMENT ENGINEER / HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Munkavégzés helye: Veszprém

FELADATOK:

  • Termékeink elektronikai tervezése/fejlesztése Hall és/vagy MR technológiára épülve
  • Analóg és digitális áramkörök fejlesztése a koncepciótól a termelésig
  • ICk analóg és digitális interfész komponensek, valamint ASIC-ek kiválasztása és az ezekre vonatkozó követelmények kidolgozása
  • Elektronikai és mágneses áramkörök tesztelése és hibakeresése
  • Szenzorok viselkedésének szimulálása CAE eszközök segítségével
  • Együttműködés DFMEA/PFMEA kidolgozásában
  • Áramkörök tervezése, analizálása és diagnosztizálása Altium Designer programban

ELVÁRÁSOK:

  • Elektronikai felsőfokú végzettség
  • Áramkör tervezésben szerzett több éves tapasztalat
  • Szenzor és PCB fejlesztési gyakorlat
  • Szenzor interfész ismeretek (CAN,SENT, PWM, analóg, PSI5, PAS, LIN, AK)
  • LabView, Maxwell ANsys ismeretek
  • MS Excel ismerete
  • Erős kommunikációképes angolnyelv-tudás
  • Autóipari szabványok ismerete
  • Elektronikai ismeretek
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektromérnök
IT / Informatika > Hardver mérnök, Rendszerfejlesztő
Mérnök / Műszaki > Elektromérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre