Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HARCJÁRMŰVEZETŐ (szerződéses katona, Hódmezővásárhely)

  • Company_icon Magyar Honvédség
  • Location_icon Csongrád, Hódmezővásárhely
  • A hirdetés 103 napja lejárt

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • a beosztásában rendszeresített harcjármű vezetése, valamint a harcjármű állapotának hadra fogható szinten tartása belföldön és külföldön;
  • részvétel a hazai és nemzetközi gyakorlatokon;
  • a feladatokkal összefüggésben a harcjármű üzemeltetésével, karbantartásával kapcsolatos feladatok végrehajtása.

  • betöltött 18. életév;
  • magyar állampolgárság;
  • büntetlen előélet;
  • állandó belföldi lakóhely vagy tartózkodási hely;
  • alapfokú iskolai végzettség;
  • egészségi, pszichikai és fizikai alkalmassági követelményeknek megfelelés;
  • „C” kategóriájú gépjárművezetői engedély

Egyéb elvárások, kompetenciák:

  • elhivatottság, jó munkatempó és feladatvállalás;
  • figyelem a feladatok végrehajtásában;
  • jó kommunikációs készség;
  • magas fokú stressz tűrés és pszichés terhelhetőség.

Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében;
  • felelősséget, teljesítményt elismerő jövedelem;
  • béren kívüli juttatási rendszer;
  • kedvezményes étkezési lehetőség;
  • széleskörű szociális juttatások;
  • tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban;
  • távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása.
Helyek Csongrád
Hódmezővásárhely
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Hivatásos katona
Szakmunka / fizikai munka > Gépkocsivezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre