Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hálózati támogató specialista (Cisco)

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Partnercégünk az ország egyik legnagyobb szoftverfejlesztő vállalata. Csapatukba keresünk

Cisco hálózati specialistát.

Pozíció azonosító: B36CHS
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Hálózati infrastruktúra támogatása
  • Cisco alapú hálózat üzemeltetése, karbantartása, fejlesztése (switching, routing, firewall management, VPN administration, authentication management és wireless administration)
  • hibafelderítés és elhárítás
  • IT folyamatok támogatása, incidens és igénykezelés, problémamegoldás.

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett 2 éves tapasztalat
  • Hálózati ismeretek
  • Angol és/vagy németnyelv-tudás írásbeli és szóbeli középfok, aktívan használt szóban és írásban
  • Határozott személyiség
  • Ügyfélorientált hozzáállás, jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Dokumentáció készítési jártasság
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Előny

  • Cisco eszközök ismerete
  • CCNA minősítés előny
  • ITIL v3 alapú működési modell ismerete
  • Linux ismeretek, gyakorlat
  • Zabbix felügyelő rendszer ismerete

Egyéb információ

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória IT / Informatika > Hardver mérnök, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.01.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre