Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hálózati szerződéskötő munkatárs

  • Tax-System Kft
  • Budapest, Pest, XIII. kerület
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Az ország egyik legnagyobb közműszolgáltatója, irodai feladatok ellátására, támogatói feladatokra

Hálózati szerződéskötő munkatársat

keres azonnali kezdéssel, budapesti székházába.

Feladatok:

  • MISZ rendszerek tesztelése, tesztfolyamatok alkalmazása, teljes körű dokumentáció készítése.
  • SAP-ISU folyamatokba való alapvető ismeretek.
  • IT rendszerekhez kapcsolódó oktatási, üzemeltetési dokumentumok készítése, karbantartása.
  • A szakterület folyamatainak ismerete, azok alapján a tesztelések önálló elvégzése.
  • A hibásan rögzített, feldolgozott méréstechnikai munkák- anyagok kezelése, javítása, problémamegoldás.
  • A szakterületet támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetése.
  • Kapcsolattartás, együttműködés más szervezeti egységekkel, külső partnerekkel, fejlesztőkkel.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, a Felsőfokú végzettség előny
  • Legalább 3 éves IT rendszerek támogatásában szerzett tapasztalat
  • MS Office ismeretek
  • Vállalatirányítási integrációs rendszerek ismerete

Kompetenciák:

  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Felelősségtudatosság
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Amit kínálunk:

Juttatás: Bruttó 270.000.- Ft/hó

  • Cafetéria évi bruttó 320.000 Ft
  • 13. havi fizetés novemberben
  • Teljesítmény értékelés alapján bónusz februárban
  • Évi plusz 3 nap fizetett pótszabadság biztosítása a törvényileg előírt kereten fölül
  • Egészségmegőrző csomag biztosítása

Munkavégzés helye: Budapesten, a XIII. kerületben lévő irodaházban.

Amennyiben szívesen lenne csapatunk tagja kérjük, hogy szakmai önéletrajzát küldje meg.

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrátor, Regisztrátor, Ügyintéző
IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Adatfeldolgozó szakember, Rendszeradminisztrátor
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 195000
Aktiválás időpontja 2019.11.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre