Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hálózati szerelő - Komárom-Esztergom megye

Man at Work Kft.
Régió: Komárom-Esztergom, Tatabánya, Tata, Oroszlány, Kisbér, Esztergom, Lábatlan, Dorog

Hozzáadva: 2019.08.17.
Jelentkezési határidő: 2019.07.16.

Hálózati szerelő

Elvárások:

  • Erősáramú villanyszerelői végzettség
  • Magasban végzett munka vállalása

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • KIF FAM
  • Hálózatkezelői végzettség

Feladatok:

  • Villamos hálózatok karbantartása
  • Áramhálózati kapcsolások és feszültség-mentesítések
  • Lakossági bejelentések alapján egyedi és csoportos hibaelhárítás
  • Feszültség alatti munkavégzés
  • Közvilágítási hibák javítása
  • Új fogyasztók hálózatra kapcsolása
  • Készenlét tartása

 A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Alapbéren felül havi fix bérjuttatás (alapbér 20%-a)
  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségügyi biztosítás és járóbeteg-ellátás biztosítása, amely családtagokra is kiterjeszthető
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőség
  • Céges üdülések
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat és lehetőség családtagok számára is
  • Költözés esetén albérleti támogatás (100 km felett)

Munkavégzés helye:

  • Tatabánya
  • Komárom-Tata
  • Oroszlány-Kisbér
  • Esztergom-Lábatlan-Dorog

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. engergetikai szolgáltató partnere részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Komárom-Esztergom
Tatabánya
Tata
Oroszlány
Kisbér
Esztergom
Lábatlan
Dorog
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre