Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HÁLÓZATI SZAKÉRTŐ (TELEKOMMUNIKÁCIÓS TERÜLETEN)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.06.
Ügyfelünk egy svéd hátterű, mérnöki / informatikai szoftverfejlesztő és szolgáltató cég, kiemelt fókusszal a beágyazott rendszerekre és egyéb szoftverek fejlesztésére. Jelenleg 11 országban, mintegy 3000 munkatárs dolgozik náluk, Magyarországon 100 fős csapattal vannak jelen.

Az IT világ technológiai élvonalába tartozó vállalathoz csapatbővítés céljából keresünk HÁLÓZATI SZAKRÉTŐ munkatársat.

Feladatok:

  • Tesztlaborban nagy rádiós tesztkörnyezeteken valós és szimulált mobiltelefonok installálása és tesztelése.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai villamosmérnöki / informatikai végzettség
  • 2-3 éves tapasztalat 2-3Gs területen,
  • Magas szintű Unix / Linux üzemeltetési ismeretek,
  • Erős hálózati ismeretek,
  • Angol nyelv erős közép szintű ismerete.

Előnyök:

  • Cisco hálózati ismeretek,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel.

Juttatások, ajánlat:

  • Tapasztalathoz és szakértelemhez méltó jövedelemcsomag,
  • Család-barát munkahely, skandináv munkakultúra,
  • Élvonalbeli technológiák, kihívást jelentő projektek,
  • Folyamatos szakmai fejlődési és tanulási lehetőségek.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Hálózati-/Rendszermérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Tesztelő/Tesztmérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre