Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hálózati Rendszermérnök

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest, XIII. kerület
  • A hirdetés 113 napja lejárt

Hálózati rendszermérnök

Partnercégünk egy magyar tulajdonú cégcsoport, amely többéves tapasztalattal rendelkezik: tervezői, rendszerintegrátori, hálózatfejlesztési, szoftver- és tartalomfejlesztési, valamint IT security területeken. Magas színvonalú üzletviteli és információ-technológiai szaktanácsadást, valamint IT hálózat tervezés- és kivitelezési, rendszerintegrációs, információbiztonsági, felhasználói és üzemeltetői szolgáltatást nyújt ügyfelei számára. A már meglévő csapatukat egy tapasztalt kollégával szeretnék megerősíteni aki aktívan szerepet vállalna a nagyobb volumenű IT infrastruktúrális projektek megvalósításában.

Pozíció azonosító: B81HRM

Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Hálózatok kivitelezése, projektek szakmai támogatása
  • Hálózati tervezésben, pre-sales tevékenységben részvétel
  • Hálózatüzemeltetés, üzemeltetés támogatása
  • Szakmai konzultáció az ügyfelekkel a projektek kapcsán

Elvárások

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Min. 3 év releváns Cisco és / vagy HP data networking eszközök konfigurációjában és üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • CCNA, CCDA vagy azzal egyenértékű tudás
  • LAN, WAN, WiFi technológiák átfogó ismerete
  • Dokumentálásban (ajánlati anyag, rendszerterv, kiviteli terv, megvalósulási dokumentáció) való jártasság
  • Önálló munkavégzés, feladatok priorizálására képesség, ügyfélközpontú kommunikáció
  • Szakmai angol nyelvismeret

Előny

  • CCNP, CCDP vizsga vagy HP ASE/MASE
  • B kategóriás jogosítvány

Amit a cég kínál

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (képzések, céges notebook, telefon, kulcsos autó stb.)
  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési, képzési lehetőségek
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Stabil munkahely
  • Céges notebook, telefon

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória IT / Informatika > Hardver mérnök, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre