Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hálózati beszerzés gyakornok - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Hálózati beszerzés gyakornok

Partnerünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít.

Csapatukba keresünk diák munkatársat hálózati beszerzés gyakornok munkakörbe.

Ha szívesen szereznél tapasztalatot egy multinacionális vállalatnál IT telekommunikációs területen, akkor jelentkezz!

Feladatok:

  • A hálózatkiépítés feltételeinek ellenőrzése (mátrixok alapján) és árajánlat bekérése
  • Folyamatos együttműködés a beszerzési csapattal és a belső ügyfelekkel (T-systems, Deutsche Telekom)
  • Projektek nyomon követése, dokumentálás, kapcsolattartás nemzetközi viszonylatban
  • Részletek tisztázása és folyamatos problémamegoldás (főként angol nyelven)

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony minimum 2020-ig
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Csapatjátékos attitűd
  • Precizitás
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit a partnerünk kínál:

  • Rugalmas időbeosztás
  • Valós munkatapasztalat
  • Barátságos környezet
  • Tréning- és továbbképzési lehetőségek
  • Modern, kényelmes környezet

Munkaidő:
hétköznaponként 8 és 18 óra között

Szükséges nyelvtudás

Angol (Középfok)

Kiválasztásnál előnyt jelent

Német nyelvtudás ▪️ Nemzetközi munkatapasztalat ▪️ Hálózatok ismerete (pl. Cisco eszközök)

Heti óraszám

20 - 24 óra

Munkavégzés helye

Debrecen

Fizetés

Br. 900 Ft/óra

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerző
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.02.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre