Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hálózati audit szenior szakértő (Pécs)

OTP Bank NyRt.
Régió: Pécs, Baranya

Hozzáadva: 2019.09.20.
Jelentkezési határidő: 2019.10.04.

Az OTP Bank Nyrt.

Hálózati audit szenior szakértő

munkakör betöltésére munkatársat keres 1 éves határozott időre.

A hálózati audit szakértő (revizor) felelősségi körébe a Bank hálózati egységeinek (bankfiókjainak) szabályossági ellenőrzése, valamint a banki szabályzatok szakértői támogatása tartozik.

Feladatok

  • Éves ellenőrzési terv végrehajtása (önállóan és csapatban)
  • Vizsgálati program elkészítése
  • Részvétel a belföldi hálózati egységek ellenőrzésében, valamint
  • Belföldi és külföldi bankcsoporttagoknál lebonyolított vizsgálatokban
  • Vizsgálati jelentések és kockázatelemzések készítése
  • Értékteremtő fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • Vizsgálati megállapítások és javaslatok egyeztetése az érintett területekkel
  • Hálózati egységet érintő projekt munkában való részvétel
  • Ellenőrzési szempontok érvényesítésére irányuló tanácsadás a hálózatra vonatkozóan
  • Részvétel a hálózati egységet érintő, munkafolyamatokat támogató eljárásrendek kidolgozásában és folyamatos karbantartásában
  • Belső szabályzatok egyeztetése, véleményezése

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Rugalmasság, nyitottság az utazással, kiküldetéssel járó munkakörülményekre
  • Kiváló kockázatértékelési és elemzési készség
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képességek
  • Nyitottság szakmai információk megszerzésére és a folyamatos fejlődésre
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Gyorsaság, terhelhetőség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • Önfejlesztés
  • Ügyfélközpontúság
  • MS Office termékek ismerete

Előny:

  • Aktív angol nyelvismeret (legalább középfokú nyelvvizsga)
  • Banki és/vagy ellenőrzési területen szerzett munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Pécs

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pécs
Baranya
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Banki szakértő, Kockázat-menedzser, Kockázatkezelő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi auditor, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi szakember, Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre