Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hálózatfelügyeleti szakértő

  • Instalent
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 16 napja lejárt

Ügyfelünk a telekommunikációs szektor egyik meghatározó szereplője itthon, 11. kerületi központjukba keres

Hálózatfelügyeleti szakértőt

Itthon, szolgáltatásaik körébe tartozik többek között tartalomszolgáltatás (digitális földfelszíni televíziós, illetve rádiós műsorszórás), üzleti és lakossági OTT és IoT . Itthon nekik van a legnagyobb kapacitású tartalomtovábbító (CDN) hálózatuk (Connectmedia néven).

Fő feladatok:

  • a távközlési-, WIFI-, IoT- és multimédia-hálózatok felügyelete
  • proaktív és reaktív hibakezelés
  • a hibaelhárítási folyamatok menedzselése:
    • hibabejelentések fogadása, dokumentálása;
    • elsődleges hibaelhárítás;
    • helyszíni hibaelhárítás megrendelése, koordinációja
    • szervezési feladatok ellátása
    • kapcsolattartás az ügyfelekkel és a társosztályokkal
  • részvétel a hibaelhárításhoz, karbantartáshoz és hálózat-nyilvántartáshoz kapcsolódó
  • adminisztratív feladatok ellátásában (hibajegy-vezetés; adatbázis-frissítés, ügyfélértesítések)
  • közreműködés tervezett leállások, üzemszünetek előkészítésében és ügyfelek felé
  • történő kommunikációjában
  • részvétel a hálózatirányítási központ egyéb operatív feladatainak ellátásában

Elvárások:

  • távközlési technikusi végzettség (villamosmérnöki végzettség előnyt jelent)
  • távközlési szolgáltatások műszaki hátterének ismerete
  • hálózat-felügyeleti tapasztalat előnyt jelent
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • ügyfélközpontúság, terhelhetőség, eredményorientáltság
  • precizitás, monotonitástűrés
  • társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálnak:

  • kihívást jelentő szakmai feladatok
  • versenyképes jövedelem
  • széleskörű béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, nyugdíjcélú megtakarítás támogatása,
  • egészségbiztosítási szolgáltatás, balesetbiztosítás)
  • befogadó, családias, összetartó közösség
  • stabil, hosszú távú munkahely
  • sportolási lehetőség konditermünkben
  • részvételi lehetőség céges sport- és önkéntes csapatainkban
  • jól felszerelt, modern irodai környezet
  • szolgáltatási díjkedvezmények (az Antenna Hungária saját szolgáltatásaira és az egyes
  • partnerei által kínált szolgáltatásokra vonatkozóan)
Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Technikus, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.12.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre