Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hálózatfelügyeleti munkatárs a Telenornál - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Törökbálint, Budapest, Pest
  • A hirdetés 16 napja lejárt

Hálózatfelügyeleti munkatárs a Telenornál

Partnerünk a magyarországi telekommunikációs szektor meghatározó szereplője.

Csatlakozz csapatukhoz és sajátíts el erős mobil-hálózatos alapismereteket!

Feladatok:

  • Mobil-kommunikációs hálózat helyes üzemelésének ellenőrzése
  • Felügyeleti szoftverek monitorozása, hibák elhárítása, rögzítése
  • Telefonos kapcsolattartás a bázisállomásokon karbantartó és javító szakemberekkel

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • IT alapismeretek
  • Pontosság, jó kommunikációs készség
  • Minimum 1 év vállalása teljes műszakban
  • Szükséges nyelvtudás Angol (Középfok)

Amit a cég biztosít:

  • Nagyvállalati munkakörnyezet, open office
  • Ingyen kávé, tea
  • Könnyű megközelíthetőség (172, 173, 272-es busz)
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Munkakezdés előtt 1 hónapos betanítás
  • Céges busz biztosított, amire a Népligetben, Boráros téren, Újbuda központnál, Sasadi úton és a Déli pályaudvarnál lehet felszállni. A busz 15-20 perc alatt ér be a munkavégzés helyszínére.

Munkaidő:

  • Lehetséges műszakok:
    • 07:30-19:30
    • 07:30-16:00
    • 09:30-18:00

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett vagy support tapasztalat

Heti óraszám:

  • 24 - 30 óra

Munkavégzés helye:

  • Törökbálint

Fizetés:

  • Br. 1200 Ft/óra

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Törökbálint
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre