Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hálózatfejlesztési szakértő (Debrecen)

  • E.ON Hungária Zrt.
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. debreceni telephelyére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Hálózatfejlesztési szakértő
(Debrecen)

Feladatok

  • Egyedi teljesítményigények, erőművek hálózatra csatlakozásához szükséges műszaki és pénzügyi vizsgálatok elvégzése áramhálózatokon, hálózat modellezés, gazdaságossági számítások, ezzel kapcsolatos szakterületi egyeztetések végzése
  • Kiserőműves igények hálózati csatlakozásával kapcsolatos feladatok végzése, kiserőműves csatlakozási folyamat kezelése, koordinálása
  • Részvétel ügyfelekkel történő tárgyalásokon, egyedi szerződések megkötésében
  • Üzemi megkeresések, hálózatfejlesztési javaslatok támogatása
  • Stratégiai hálózat tervezési irányelvek alkalmazása, tervezési rendszerek ismerete és használata
  • Egyedi fejlesztési javaslatok, műszaki akciók, programok, innovatív megoldások kidolgozása áramhálózatra
  • Hálózatfejlesztési irányelvek alaklamzása, közreműködés azok korszrűsítésében, a hálózatok költséghatékonyságát javító új módszerek felkutatása, bevezetése

Elvárások

  • Egyetemi / főiskolai végzettség (műszaki)
  • Legalább 3 év szakmaspecifikus munkatapasztalat
  • Magasan specializált hálózatszámító szoftverek (pl. NEPLAN) ismerete előnyt jelent
  • WINDOWS és MS Office magas szintű használata, SAP munkakörhöz kapcsolódó modulok használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapszintű angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Üzlet és ügyfélközpontúság
  • Teljesítményközpontú működés

Amit kínálunk

  • Egyedi szaktudás megszerzése
  • Képzési és előrelépési lehetőségek
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörű béren kívüli juttatások:
    • Egyénre szabható cafeteria csomag
    • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
    • Kiegészítő egészségbiztosítás
    • Kedvezményes villamos-vételezési lehetőség törvényi megfelelés esetén
    • Meghatározott feltételek mellett albérleti támogatás nyújtása
    • Kedvezményes üdülési lehetőséget biztosítunk országszerte céges üdülőinkben

A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember, Gazdasági elemző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre