Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hajógyári villanyszerelő

  • Intro EU Staffing
  • Külföld, Hollandia
  • A hirdetés 22 napja lejárt

Nemzetközi tevékenységet végző megrendelőnk számára keresünk

Hajógyári villanyszerelőket.

Feladatok:

  • Elektromos berendezések beszerelése
  • Berendezések üzembe helyezése
  • Zavarelhárítási és karbantartási munkák végzése

Elvárásunk:

  • Befejezett elektrotechnikai képzés
  • Tapasztalat hajógyári villanyszerelőként
  • Angol nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés
  • Külföldre utazás vállalása

Ajánlatunk:

  • Havi nettó 1950 - 2300 euró fizetés
  • Évente 24 nap szabadság
  • Szabadságpótlék-megtakarítás
  • Külföldi munkavégzési lehetőség

Általános információk:

  • Saját szoba (lásd a weboldalunkon látható fényképet) heti 50 euróért beleértve a gázt, a villanyt és az internetet
  • Betegbiztosítási költségek heti 21,99 euró értékben
  • A munkabér nem tartalmazza a 8% szabadságpótlékot
  • Részvételi lehetőség holland nyelvtanfolyamon
  • Szükség esetén VCA és targoncavizsga letétele anyanyelven
  • Segítünk a hollandiai adóbevallás kitöltésében
  • Esteket és szombat reggeleket szervezünk a felmerülő kérdésekkel kapcsolatban, melyeken lehet majd kérdezni a munkabérrel, a bérkimutatással, a szabadnapokkal kapcsolatban, valamint arról, milyen teendőink vannak, ha van egy lakásunk Hollandiában vagy a tömegközlekedésről stb. Röviden tehát bármilyen kérdést meg lehet beszélni a hollandiai élettel kapcsolatban
  • Útiköltségtérítés a cégnél érvényes megállapodások szerint
  • Biztosítunk munkaruházatot és/vagy munkaeszközöket
  • Ha szeretné, akkor segítünk a hollandiai letelepedésben

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Külföld
Hollandia
Kategória Energetika / Villamosság
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre