Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hadoop üzemeltető

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

A KINCSINFO Nonprofit Kft.

adattárház üzemeltetésére budapesti munkavégzési helyszínnel keres

Hadoop üzemeltetőt,

az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Az adatállományok fogadó és ellenőrző moduljai működésének monitorozása
  • Cloudera Enterprise folyamatok felügyelete
  • Felmerülő hibák felderítése, javítása
  • Javaslatok készítése a működtetés optimalizálásához
  • Kapcsolattartás az infrastruktúra üzemeltetői és a fejlesztési területekkel

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Minimum 1,5 év Hadoop üzemeltetési tapasztalat
  • Linux operációs rendszer magas szintű ismerete
  • Linux shell programozás awk, sed ismeretekkel
  • 40 óra / hét

Előnyt jelent:

  • Cloudera disztribúció ismerete
  • Tomcat és Java monitorozás ismerete

Amit nyújtunk:

  • Kiemelt projekt, fiatalos csapat, barátságos környezet.
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Izgalmas, kihívásokkal teli munkavégzés Budapest belvárosában, könnyen elérhető helyszínen.

A munkavégzés helye:

Budapest V. Hold utca 7. vagy szükség szerint a Magyar Államkincstár más telephelye.

A jelentkezéshez szükséges csatolandó dokumentumok:

  • részletes fényképes szakmai önéletrajz,
  • végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata,

A pályázatokat fizetés igény megjelölésével várjuk.

Helyek V. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre