Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Habosító gépkezelő

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 28 napja lett aktiválva

Partnerünk a Carrier CR Magyarország Kft. keres Jászárokszállásra

Habosító operátor munkatársat!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Habosító gép működésének, tankolásának ismerete, átállások elvégzése
  • Munkakezdéskor napi ellenőrzés elvégzése
  • Munkavégzés során működés figyelése, hibák, zavarok jelzése művezető felé
  • Kifolyt habanyagok feltakarításának
  • Habosító gép, kalodák napi takarítása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Szakmunkás végzettség
  • Tűzvédelmi vizsga
  • Habosító gép működésének ismerete
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • Korrekt bérezés
  • Jelenléti bónusz + havi jutalom
  • Cafeteria + útiköltség támogatás
  • Műszakpótlék
  • Szálláslehetőség
  • Céges buszjárat: Szolnok, Zagyvarékás, Jászalsószentgyörgy, Jánoshida, Alattyán, Jásztelek, Jászberény, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Atkár, Vámosgyörk, Jászárokszállás, Lőrinci, Hatvan, Hort

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 584 3612-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2018.09.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre