Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

GYÜMÖLCSLÉKEZELŐ - KEVERŐ

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Európa egyik vezető gyümölcsfeldolgozó, gyümölcsgyártó és forgalmazó vállalatcsoport,magyarországi leányvállalata új munkatársakat keres,

GYÜMÖLCSLÉKEZELŐ,-KEVERŐ

 munkakörbe, azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helye: XVII. kerület

Feladat:

  • nyers gyümölcslevek és -pürék különböző eljárásokkal történő kezelése
  • félkész- és készlevek előkészítése
  • termék ki - és be tárolása
  • napi karbantartási, ellenőrzési, és tisztítási feladatok ellátása

Elvárás:

  • középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány ( gyalogkíséretű targonca )

Munkaidő:

  • 3 műszakos munkarend

Fizetés:

  • nettó 230.000- 250.000 Ft
  • cafeteria bruttó 185.000 Ft/év
  • bejárás támogatás

Jelentkezni önéletrajz küldésével elektronikusan vagy a megadott elérhetőségek egyikén: 06-70-321-6252, 06-70-321-3618

Helyek Budapest
Pest
XVII. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Gépkezelő, Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre