Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyorséttermi munkatárs élményfürdőben

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: IV. kerület

Hozzáadva: 2019.06.18.
Jelentkezési határidő: 2019.07.03.

Ezúttal budapesti partnercégünk keres diákmunkatársakat élményfürdőjébe, gyorséttermi munkatárs pozícióra akár csak nyárra is.

Feladatok:

  • Az étterem munkájának támogatása, előkészületekben való segédkezés
  • Az élményfürdő éttermi részén vendégek kiszolgálása
  • Pult feltöltése és tisztántartása
  • Pizza és palacsinta sütés

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Kommunikatív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkaidő
  • napi 1x meleg étel
  • havi 96 óra után ajándék fürdőbelépő
  • havi 84 óra munkavégzés felett 1380Ft/óra

Munkaidő:

11:00-21:00-ig vagy 9.00-19.00-ig, legalább 5 óra vállalása is lehetséges, illetve csak a hétvégét is lehet vállalni.

Előnyt jelent:

Egészségügyi kiskönyv (ha nincs, segítünk az elkészítésében)

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Iratkozzon fel állásértesítőre