Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyorséttermi dolgozó

  • BITE bakery café
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 46 napja lejárt

GYORSÉTTERMI DOLGOZÓT KERESÜNK

Örömmel sürögsz forogsz a konyhában? Imádsz sütni és még a kávét is szereted? Dolgozz a belváros szívében, egy modern hangulatos kávézóban, egyedi termékek és kávékülönlegességek között, ahol te is kedvedre fogyaszthatsz. Itt mindig nagy a nyüzsgés, unatkozni biztosan nem fogsz! Ha felkeltettük az érdeklődésed, akkor olvass tovább!

AMIT NYÚJTUNK

  • Hosszú távú munkalehetőséget, valamint szakmai fejlődést kínálunk
  • Bejelentett munkahely
  • Lehetőség nyelvgyakorlásra
  • Étkezést a munkaidőd alatt biztosítunk, hogy ne menjen kajára a megkeresett pénzed
  • Termékeinkből 30% kedvezmény jár dolgozóinknak
  • Jobbnál jobb receptekkel bővítjük tudásodat!

AMIT KÉRÜNK

  • Légy nyitott, szeress kommunikálni

FELADATAID

  • Pék és cukrásztermékek készítése
  • Receptek elsajátítása
  • Vevők kiszolgálása
  • Kávé készítés
Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Cukrász, pék, Felszolgáló, pincér, pultos, Pék
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre