Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyógytornász

  • Agárdi Gyógy- és Termálfürdõ Zrt.
  • Agárd, Fejér
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Leendő munkahely:

Az Agárdi Gyógy- és Termálfürdő csapatába keressük új munkatársunkat. A folyamatosan fejlődő, több mint 70 főt foglalkoztató cég mentalitását a vendégcentrikus szemléletmód, családias és segítőkész légkör jellemzi.

Főbb feladatok, felelősségi kör:

  • Gyógytornász feladatok teljes körű ellátása önállóan (elsősorban víz alatti csoportos gyógytorna vezetése), szakorvos utasítása alapján

Miért válassz minket?

  • Stabil hátterű vállalat
  • Jó közösség, barátságos légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kialakított vendégkör
  • Kedvezmények
  • Munkába járás támogatás
  • Azonnali munkakezdés
  • Munkavégzéshez szükséges munkaruházat

Elvárások:

  • Gyógytornász diploma
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent, ha van szakmai tapasztalat, MESZK tagság vagy esetleg érvényes működési nyilvántartás • Munkára igényes, jól terhelhető  • Vendégorientált szemlélet • Jó kommunikációs képesség, pozitív személyiség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szeretne egy jól szervezett csapat megbecsült tagja lenni, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal akár pályakezdőként is.

Helyek Agárd
Fejér
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Gyógytornász
Oktatás / Képzés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.12.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre