Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyógyszertári szakasszisztens

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Gyógyszertári szakasszisztenst

keresünk Budaörsre

Budaörsi bevásárlóközpontban működő gyógyszertárunkba keresünk expediáló szakasszisztens munkatársat. A gyógyszertár a hét minden napján nyitva tart, 12 órás munkarendben dolgozunk. A 12 órás műszaknak köszönhetően hetente legalább 3 pihenőnap biztosított. Túlóra teljesítésére van lehetőség.

Feltételek:

  • szakirányú végzettség,
  • egészségügyi és fizikai alkalmasság,
  • nagy fokú empátia a betegek és idősek irányában,
  • jó kedélyű, vidám, pozitív szemléletű személyiség,
  • az angol nyelv ismerete (hiánya nem kizáró ok).

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés,
  • SZÉP kártya,
  • utazási támogatás,
  • jó munkaköri légkör, kellemes környezet.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budaörs
Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Gyógyszerész
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre