Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyógyszeripari munkatárs

Human Centrum Kft.
Régió: Miskolc

Hozzáadva: 2019.10.24.
Jelentkezési határidő: 2019.11.16.

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem.
A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.

Feladatok:

  • gyártóberendezések és gépek működtetése utasítás alapján
  • csomagolási folyamat végrehajtása
  • gyártási dokumentáció vezetése
  • szükséges gyártásközi ellenőrzések elvégzése
  • gyártási folyamatokra vonatkozó utasítások betartása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Kérjük töltse ki a lenti rövid űrlapot és csatolja önéletrajzát. A megadott elérhetőségeken hamarosan felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Helyek Miskolc
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Aktiválás időpontja 2019.10.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre