Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyógyszergyártó

Human Centrum Kft.
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.12.06.
Jelentkezési határidő: 2019.12.06.

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem. A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.

Feladatok:

  • Termelőberendezések kezelése, ellenőrzése, tisztítása és ezek adminisztrációja
  • Ömlesztett termék (bulk) csomagolása, dokumentálás
  • Technológiai lépések elvégzése az előírások szerint
  • A gyártásellenőrző lap és a kapcsolódó dokumentumok folyamatos vezetése, címkézési utasítások betartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől péntekig, szombat, vasárnap túlóra lehetőség)
  • Alapvető tömeg-méréstechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Vállalati buszjáratok Budapest IV. kerületből, Őrbottyánból, Felsőgödről
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari gyakorlat
  • Pályakezdő és nyugdíjas kollégák jelentkezését is várjuk

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot, vagy jelentkezzen a lent megadott e-mail címen.

Helyek Veresegyház
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre