Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyógyszergyártó Operátor

  • Company_icon Kelly Services
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 43 napja lejárt

GYÓGYSZERGYÁRTÓ OPERÁTOR és CSOMAGOLÓ GÉPKEZELŐ

munkatársakat keresünk gyógyszeripari debreceni partnerünkhöz!

Feladatai:

  • Termelőgépek, berendezések üzemeltetése, beállítása; ellenőrzése
  • Hibaelhárítások elvégzése
  • Gyógyszerek gyártása, ellenőrzése

Csomagoló gépkezelő operátor

Feladatai:

  • Csomagoló gépek, berendezések kezelése, működtetése, kiszolgálása
  • Termékváltáskor a gépek szét-, és összeszerelése, a gépek üzemeltetésre kész állapotának ellenőrzése, tisztítási feladatok elvégzése

Elvárások mindkét munkakörnél:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Orvosi alkalmasság

Előnyt jelent korábbi vegyipari/gyógyszeripari tapasztalat, vegyésztechnikusi/műszaki végzettség.

Amit kínálunk:

  • Alap órabér: bruttó 1038 Ft/óra + műszakpótlékok
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, keresse kollegánkat a +36-30-864-2350-es telefonszámon vagy önéletrajza elküldésével.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló, Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.10.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre