Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyógyszer-laboratóriumi kisegítő / Laboráns munkatárs

  • Gyógyszeripari Ellenőrző és Fejlesztő Laboratórium Kft.
  • Budapest, Pest, XIV. kerület
  • A hirdetés 130 napja lejárt

A Gyógyszeripari Ellenőrző és Fejlesztő Laboratórium Kft.

Gyógyszer-laboratóriumi kisegítő / Laboráns munkatársat

keres.

Feltételek: középfokú végzettség

Elvárások:

  • precíz és pontos munkavégzés, követve a vonatkozó előírásokat és utasításokat
  • monotóniatűrés, megbízhatóság

Feladatok:

  • laboratóriumi rend fenntartása
  • üvegeszközök előírás szerinti mosogatása
  • laboratóriumi eszközök tisztán tartása
  • laborasszisztensek, analitikusok munkájának segítése
  • víz mintavételezések
  • oldatkészítés

Előnyt jelent:

  • gyógyszeriparban szerzett tapasztalat
  • szakirányú középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • cafeteria
  • rugalmas munkarend
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • hosszú távú munkaviszony
  • dinamikus fiatalos csapat
  • kellemes munkakörnyezet

Egyéb információ az állásról:

  • azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel várjuk.

Helyek Budapest
Pest
XIV. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre