Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyógymasszőr

Human Centrum Kft.
Régió: Győr

Hozzáadva: 2019.12.11.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

A Mosoni-Duna és a Rába találkozásánál lévő félszigeten épült Rába Quelle Gyógy-, Termál-, és Élményfürdő 2004-ben nyitotta meg kapuit a mai kor igényeit figyelembe véve és minden generációnak izgalmas és pihentető időtöltést kínál! A fürdő csapatához most Ön is csatlakozhat!

Feladatok:

  • TB-s betegek masszírozása
  • Gyógykezelői feladatok, tangentor, iszappakolás elvégzése
  • Frissítő masszázsok

Elvárások:

  • OKJ-s gyógymasszőri végzettség
  • Jó fizikum

Munkaidő

  • Hétköznap 10 órás, hétvégén 8 órás munkaidőben, heti 2-3 szabadnappal

Amit kínálunk

  • Utazási költségtérítés
  • Stabil munkahely
  • Innovatív környezet
  • Folyamatos munkalehetőség

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot, csatoljon egy szakmai önéletrajzot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha kérdése van, a lenti e-mail címen állok rendelkezésére!

Helyek Győr
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Aktiválás időpontja 2019.12.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre