Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyógyfoglalkoztató

  • URBS PRO PATIENTE” Közhasznú Nonprofit Kft.
  • Pomáz, Pest, Budapest
  • A hirdetés 30 napja lejárt

"URBS PRO PATIENTE" Közhasznú Nonprofit Kft  Ügyvezető Igazgatója pályázatot hirdet

gyógyfoglalkoztató

munkakörbe

Foglalkoztatás formája: Teljes vagy részmunkaidő
Munkaviszony típusa: Alkalmazott
Jogviszony időtartama: Határozatlan idejű

Elvárt végzettség: gyógyfoglalkoztató szakasszisztens, rehabilitációs tevékenység terapeuta, pszichiátriai szakápoló és gyógyfoglalkoztató

Pályázati felhívás bővebb ismertetése: gyógyfoglalkoztató munkatársat keresünk pszichiátriai szakkórházunkba rehabilitációs osztályra komplex rehabilitációs folyamatok végzésére. (Kommunikációs és probléma megoldási technikák, valamint szocioterápiás módszerek alkalmazásával járul hozzá a páciens állapotjavulásához)

Amit kínálunk: közalkalmazotti bértábla szerinti juttatás, tevékenységünkhöz kapcsolódó tanulmányok, továbbképzések támogatása

Érdeklődni lehet: Bíró Pál Tibor Gyógyfoglalkoztatás Vezetőnél a 06-26/340-227, 06-70/334-6138 telefonszámon.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pomáz
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > ápolási asszisztens, Szociális munkás
Szakmunka / fizikai munka > Nővér
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre