Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyengeáramú Villamosmérnök

  • Ionto-Comed Hungária Kft.
  • Pilisvörösvár, Pest, Budapest
  • A hirdetés 36 napja lejárt

Kozmetikai eszközök gyártásával foglalkozó cég új munkatársat keres

Az Ionto-Comed kereken 40 éve egyike az intézményeket ellátó legtapasztaltabb márkáknak, és vezető szereplő az elektrokozmetika területén. Számtalan saját fejlesztésével és szabadalmával az

IONTO-COMED aktívan meghatározza és újító erővel formálja a kozmetikai piacot.
A német Ionto-Comed GmbH magyarországi leányvállalataként feladatunk a kozmetikai kezelőágyak és elektromos berendezésk gyártása és folyamatos fejlesztése. Megbízható minőségű termékeink a világ minden tájára eljutnak.

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Az alábbi feladatokat bíznánk rád:

  • Elektronikai berendezések fejlesztésében való részvétel
  • Elektronikai berendezések gyártásának felügyeletében, irányításában való részvétel

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha rendelkezel:

  • Villamosmérnöki végzettséggel
  • Rugalmas, dinamikus személyiség vagy

Előnyben részesülsz, ha:

  • Szereztél már tapasztalatot analóg és digitális áramkörök, mikrokontrolleres rendszerek területén
  • Esetleg hardverközeli vezérlések programozásában is kiismered magad
  • Lehetőleg gyengeáramú területen szerzett villamosmérnöki végzettséged és tapasztalatod van
  • Elektronikai gyártástechnológiai gyakorlattal, illetve méréstechnológiai gyakorlattal rendelkezel, végeztél már hibakeresési feladatokat
  • Legalább alapfokú német nyelvtudással rendelkezel
  • Rendszerben való gondolkodásmód jellemez, lendületes, proaktív személyiség vagy

Amit neked kínálunk:

  • Azonnali, bejelentett hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, fejlődő, német anyavállalattal rendelkező cégnél
  • Fejlődési lehetőség, szakmai kihívások
  • Pontos, időben utalt versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Pilisvörösvár (Budapest határától 10 percre)

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Helyek Pilisvörösvár
Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre