Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

GYÁRTÓSORI ÖSSZESZERELŐ - JÁRMŰIPAR (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.15.
Jelentkezési határidő: 2019.10.17.

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. A cég bővülése miatt keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Jármű-részegységek összeszerelése a megadott technológiai utasítások alapján
  • A gyártásba beépített minőségellenőrzési feladatok elvégzése
  • A gyártásközi dokumentációk folyamatos ellenőrzése és kapcsolódó dokumentumok feltöltése
  • A gyártásban használt kézi szerszámok állapotának és működésüknek folyamatos ellenőrzése

Elvárások

  • Gyártási-szerelési tapasztalat vagy középfokú mechanikai szakképzettség
  • Pontos, precíz és magas minőségű munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapjövedelem
  • Munkába járási költség hozzájárulás (közlekedési bérlet vagy üzemanyag költség)
  • Havi bónusz, jelenléti prémium, 13. havi fizetés
  • Igény szerinti Cafeteria rendszer
  • Emberközpontú, kulturált munkakörnyezet
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Modern géppark és korszerű feltételrendszer
  • Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÓSORI ÖSSZESZERELŐ - JÁRMŰIPAR (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Budapest

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.10.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre