Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyártósori összeszerelő / gépkezelő

Régió: Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2019.11.15.
Jelentkezési határidő: 2019.11.16.

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés – saját állományba történő felvétel,
  • Modern autóipari technológia, korszerű, tiszta környezet, stabilitás, hosszú távú lehetőségek,
  • versenyképes jövedelem: bruttó 270.000 Ft/hó az összeszerelési és elektronikai területen (műszakpótlékkal, jelenléti bónusszal, béren kívüli juttatással, egy hétvégi túlórával), +14%-os teljesítménybónusz, a fedélbőrözési és inflator gyártás területén kiemelt bérezés,
  • 3 és 4 műszakos munkarend, túlórázási lehetőség,
  • ingyenes munkába járás tömegközlekedéssel: éves kombinált helyi bérlet, helyközi bérlet 100%-os támogatása,
  • cafeteria rendszer, munkabér előleg (a havi bér 50%-a), munkáltatói segély (50-150.000 Ft), új munkatárs ajánlási bónusz rendszer (30-50.000 Ft), ötletmenedzsment rendszer, munkahelyi és családi rendezvények,
  • ingyenes sportolási lehetőségek, kiterjedt dolgozói kedvezmény hálózat, családias hangulat.

Feladatok:

  • Autóipari termékek gyártósori/gépi összeszerelése az érvényes munkautasítások alapján,
  • Gyártósori gépek kezelése, javaslattétel a folyamatok fejlesztésére.

Elvárások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok, jó kézügyesség, bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány.

Kérem, önéletrajzát juttassa el Toborzási Csoportunk részére, akik bármilyen kérdés esetén rendelkezésre állnak.
joysonsafety.com

+36 46 408-256

Joyson Safety Systems Hungary Kft.
Human Resources/Humán erőforrás
3516 Miskolc, Joyson út 1.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre