www.cvonline.hu
Gyártósori operátor
Trenkwalder Kft
Régió: Bács-Kiskun
Hozzáadva: 2018.04.23.
Jelentkezési határidő: 2018.02.13.
Hirdetés azonosító: 1365441
lejárt

Kecskeméti, járműipari szektorba tartozó, multinacionális vállalati háttérrel rendelkező partnerünk saját állományába keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Mechanikus részegységek összeállítása vagy tesztelése, precíz kézi vagy gépi műveletek koordinálása
  • Az előírt szerelési előírások követése és végrehajtása
  • Szükség esetén egyszerű kalibráló és tesztelési eszközök alkalmazása a szerelvény vagy részegységek működőképességének vizsgálatához
  • A technológiai dokumentációkban meghatározott módon és eszközökkel a sorjázás elkészítése

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Precíz és megbízható munkavégzés
  • Monotonitástűrés
  • Minőségtudat
  • Többműszakos munkarend és hétvégi munkavégzés vállalása (műszakkezdések: 5:35; 13:35; 21:35)
  • Szerelési tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • A fix alapbéren kívül 50 százalékos műszakpótlék (18 és 6 óra között), teljesítményprémium, napi egyszeri, ingyenes melegétkezés, évi nettó 100 000 Ft készpénz és egyéb juttatások
  • Ingyenes, céges buszjáratok indulnak a következő településekről: Nagykőrös, Városföld, Kunszállás, Fülöpjakab, Jakabszállás és Matkó, egyéb esetben az ingázás költségeihez való hozzájárulás biztosított
  • Kulturált, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Munkaruha és megfelelő védőruházat, illetve ezek tisztíttatása

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.