Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyártósori operátor - Rácalmás

  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

A világ egyik legnagyobb és leggyorsabban terjeszkedő gumiabroncs gyártó vállalatához keresünk Gyártósori operátorokat Rácalmásra!

Kivételes lehetőséget biztosítunk, interjúzz le nálunk skypon, kényelmesen otthonról,
és csak akkor utazz, ha már biztosan felvettek!

Amivel értékeljük munkádat:

  • Elérhető nettó juttatás 230.000 Ft
  • Ingyenes napi egyszeri meleg étkeztetés
  • Ingyenes buszjáratok több településről: Sárkeresztes, Székesfehérvár, Seregélyes, Sárosd, Szabadegyháza, Perkáta, Pálhalma, Ozora, Vámszőlőhegy, Igar, Mezőszilas, Pusztaegres, Sárszentmiklós, Sárbogárd, Szabadszállás, Kunszentmiklós, Tass, Szalkszentmárton, Dunavecse, Kalocsa, Dunapataj, Harta, Solt, Dunaegyháza, Apostag, Dunaújváros, Baracs, Kisapostag, Százhalombatta, Ráckeresztúr, Ercsi, Iváncsa, Beloiannisz, Besnyő, Pusztaszabolcs, Adony, Kulcs, Rácalmás, Előszállás, Nagykarácsony, Alsószentiván, Simontornya, Cece, Kislók, Mezőfalva, Nagyvenyim, Pálfa, Vajta
  • Ingyenes szállás, luxus környezetben
    Videó  a szállásról itt: Link megjelenítése">Link megjelenítése
  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Dolgozói ajánló program, amelynek keretében 60 000 Ft/fő illeti meg az ajánló munkavállalót

Amiben számítunk a tehetségedre:

  • Gumiabroncs és autóipari termékek összeszerelése a szerelési utasításoknak megfelelően
  • Alapanyagok termelésre való előkészítése
  • Az elvégzett munka ellenőrzése

Ezeknek már birtokában vagy:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Előny elektronikai ismeretek
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Monotóniatűrés
  • Jó fizikai erőnlét ( ebből kifolyólag férfiak jelentkezését várjuk)

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015, Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.11.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre