www.cvonline.hu

GYÁRTÓSORI OPERÁTOR (6540)

  • A hirdetés 1106 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. humánerőforrás szolgáltató cég, megbízópartnere számára munkatársat keres - kaposvári munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:
Gyártósori operátor

Elvárások:
•Monotónia tűrés
•Jó kézügyesség

Előny:
•Szakirányú tapasztalat
•Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Megbízónk profilja:
•Multinacionális elektronikai összeszerelő

Feladatok:
•Gyártósori összeszerelés

Munkavégzés helye:
•Somogy megye, Kaposvár

•Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a kaposváE-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: "OPERÁTOR".

Helyek Somogy
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Aktiválás időpontja 2014.08.13.