www.cvonline.hu

Gyártósori munkatárs

  • A hirdetés 976 napja lejárt

Fejér megyei partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Autóipari termékek gyártásában való aktív részvétel
  • Gyártás során használt gépek szakszerű kezelése, működtetésük biztosítása és felügyelete
  • Legyártott termékek ellenőrzése, csomagolása
  • Kész termékek szállításra való előkészítése
  • Termelésvezető utasításainak ellátása
  • Gyártási terület rendjének biztosítása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Monotóniatűrő-képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Középfokú, műszaki végzettség
  • Gyártásban, terelésben szerzett tapasztalat

Egyéb:

  • Ingyenes szállást vagy céges buszokkal való munkába járást biztosítunk
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak várjuk jelentkezését, önéletrajza elküldésével a következő e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő