Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

GYÁRTÓSORI KARBANTARTÓ (MŰSZAKI VÉGZETTSÉGGEL PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.12.01.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Veszprém megyei, dinamikusan fejlődő, innovatív technológiát alkalmazó, autóipari beszállító partnerünk megbízásából az alábbi munkakörbe keresünk lelkes munkatársakat:

Feladatok

  • A megelőző karbantartási terv alapján kiírt feladatok normaidő szerinti elvégzése - ellenőrzés, tisztítás, kenés, csere, beállítás, feltöltés, mérés stb., dokumentálás
  • A műveletek elvégzéséhez a szükséges kellékanyagok, eszközök, berendezések előkészítése
  • Karbantartási költségcsökkentésre és folyamatos fejlesztésre való javaslattétel, karbantartási normaidők állandó javítása, hatékonyság növelése a feladatok végrehajtásában
  • Javaslattétel a preventív / korrektív karbantartási dokumentációk állandó fejlesztésére, kiterjesztésére, gazdagítására, javítására, naprakészen tartására
  • Az új preventív folyamat karbantartó kollegák szakmai segítése, oktatása

Elvárások

  • Középiskolai végzettség, előnyt jelent szakirányú technikusi végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Havi bónusz
  • Étkezési támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Szálláslehetőség
  • Dolgozói buszjárat vagy bejárási támogatás

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÓSORI KARBANTARTÓ (MŰSZAKI VÉGZETTSÉGGEL PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.12.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre