www.cvonline.hu

Gyártómérnök

  • A hirdetés 50 napja lejárt

GYÁRTÓMÉRNÖK

munkakörbe keresünk új munkatársat

Feladata:

  • Az ipari gyártóberendszerek tervezése és a gépek, gyártóeszközök, gyártósorok elrendezési tervének elkészítése
  • Felügyeli és folyamatosan fejleszti a heti minőségi és teljesítményi mutatóit a hozzá rendelt gyártó vagy szerelési rendszernek
  • Vezeti a gyártórendszerek telepítésében, mozgatásában résztvevő társosztályok munkáját
  • Vezeti az új termék- vagy prototípus-gyártásokat
  • Optimalizálja a gyártórendszert a folyamat fejlesztésén keresztül
  • Felügyeli és adminisztrálja a gyártórendszerben bekövetkező alaprajzi és folyamatbeli változásokat és fejlesztéseket
  • Csökkenti a termék-, modell-váltások idejét, a gépek és folyamatok által okozott selejt mértékét

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki / mérnöki végzettség
  • Szakmai területen szerzett releváns éves tapasztalat
  • Elektronikai ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • SMT gyártási technológiában szerzett tapasztalat
  • Automatizálási ismeretek
  • Felületszerelt technológiák átfogó ismerete
  • Cad, Cam programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  • Méltányos bérezés, béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi munkakörnyezet, külföldi gyáregységeink látogatásának lehetősége
  • Munkába járási és áttelepülési támogatás lehetősége

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Helyek Hajdú-Bihar
Heves
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Veszprém
Pest
Bács-Kiskun
Zala
Győr-Moson-Sopron
Nógrád
Komárom-Esztergom
Tiszaújváros
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Magyar
Aktiválás időpontja 2017.11.29.