Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyártógép kezelő

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Budapest, Pest, Sóskút
  • A hirdetés 4 napja lejárt

Munkavégzés helye: Pest megye; Sóskút

Vezető építőanyag gyártó, Osztrák tulajdonú cég bővülő csapatába keresünk munkatársakat.

Feladatok

  • A gyártógépet ellátó automatikus/félautomatikus rendszerek felügyelete, kezelése
  • Napi karbantartások esetleges kisebb javítások koordinálása, aktív részvétel a végrehajtásban
  • Gyártási eredmények pontos adminisztrálása
  • Alapanyagkészletek figyelemmel kísérése

Elvárások

  • Műszaki végzettség
  • Nyitottság új ismeretek befogadására
  • Felhasználószíntű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér + cafeteria
  • 100%-os utazási támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Oktatásokon, képzéseken való részvétel
  • Stabil céges háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség

Előny:

  • Hidraulikus és/vagy elektromos vezérlések területén szerzett munkatapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezni önéletrajzzal és bérigény megjelölésével vagy érdeklődni a 36 30 682 1752-es telefonszámon lehet.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Sóskút
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre