www.cvonline.hu

Gyártóeszköz-fejlesztő

  • A hirdetés 1133 napja lejárt

Az észak-nyugat magyarországi vállalat egy nemzetközi konszern tagja, üzemanyagrendszereket, olaj- és levegővezetékeket szállít az autóipar számára.

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Leendő munkatársunk feladatai:

  • új termékek bevezetéséhez -, változások lekövetéséhez szükséges szerszámok, gépek és berendezések gyártatása

  • szerszám-, és vizsgálóeszköz koncepciók fejlesztése

  • megvalósíthatóság jóváhagyása

  • kísérleti darabok gyártása

  • munkatársak, karbantartók oktatása

  • termék felfutás biztosítása

  • külső beszállítókkal való kapcsolattartás, műszaki támogatás, felügyelet

  • ajánlatok értékelése műszaki, illetve gazdasági oldalról

  • műszaki dokumentáció (3 D modellek, hidraulika-, pneumatika-, elektromos-, karbantartási tervek) készíttetése

  • műszaki leírások készítése

  • projektek önálló vezetése

  • folyamat FMEA elkészítése, aktualizálása

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki végzettség

  • hasonló területen szerzett min. 2 éves tapasztalat

  • tárgyalóképes németnyelv-tudás

  • számítógépes ismeretek

  • PLC ismeretek

  • kezdeményezőkészség, nagyfokú önállóság,
    együttműködés

  • kiváló kommunikációs készség

  • pontos, precíz munkavégzés

  • terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • autóipar területén szerzett tapasztalat

  • angol nyelv ismerete

  • vállalatirányítási rendszer ismerete

  • Catia, Solide Edge, ProE, E-PLAN ismerete

  • projektvezetői ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés

  • multinacionális vállalati környezet

  • továbbképzési lehetőség

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.01.13.