Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyártásvezető

  • Baromfi-Coop Kft. (Master-Good Cégcsoport)
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg, Balsa
  • A hirdetés 4 napja lejárt

A Baromfi-Coop Kft. – mint a Master Good Cégcsoport tagja – a kelet-magyarországi térség legnagyobb baromfitenyésztő, keltető és takarmánygyártó vállalkozása.

A Baromfi-Coop Kft. felvételt hirdet

 munkakör betöltésére.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Mezőgazdasági középfokú iskolai végzettség vagy szakirányú végzettség (lakatos, villanyszerelő);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Pontos és következetes munkavégzés;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat és a helyi vagy környékbeli lakóhely előnyt jelent.

Főbb feladatok:

  • A takarmány előállítási folyamat koordinálása;
  • Az üzemi területen lévő gépek, berendezések felügyelete;
  • Folyamatos részvétel a gyártási folyamatok kialakításában;
  • Több fős csoportok munkájának irányítása, ellenőrzése;
  • Kapcsolattartás a termelési, minőségirányítási, logisztikai és további társterületekkel.

Munkavégzés helye:

  • Balsa

Amit ajánlunk:

  • Vonzó bért;
  • Többműszakos munkarendet;
  • Szakmai fejlődési lehetőséget;
  • Stabil munkalehetőséget;
  • Csapatmunkát.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését a szakmai önéletrajz benyújtásával.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Balsa
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szakmunka / fizikai munka > Villanyszerelő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre