www.cvonline.hu

Gyártástervező

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Mór, Székesfehérvár
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Pozíció leírása:

A gyártási feladatok többszintű finomtervezése ;
Gyártási területeket átfogó tervezés az erőforrások (gépkapacitás, alkatrész, munkaerő, stb.) optimális felhasználásának figyelembe vételével;
Vevői megrendelések feldolgozása, gyártási tervvé alakítása;
Gyártási folyamatosság biztosítása;
Kapcsolattartás a vevői kapcsolattartókkal, termeléssel.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség;
Aktív angol nyelvtudás;
Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
MS Excel haladó szintű ismerete a gyakorlatban;

Előny:

SAP PP (termeléstervezés modul) ismerete

Munkavégzés helye:

Fejér megye, Mór

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/791-5969

Értékelt kvalitások

SAP PP (termeléstervezés modul) ismerete Precíz munkavégzés;
Jó problémamegoldó képesség;
Csapatmunkára való képesség;

Amit nyújtunk

Bejárási támogatás
Cafeteria

Helyek Mór
Székesfehérvár
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre