Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyártástervező mérnök - Pápa

Man at Work Kft.
Régió: Pápa, Veszprém

Hozzáadva: 2020.01.20.
Jelentkezési határidő: 2020.01.22.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Gyártástervező mérnök

kollégát keres pápai partneréhez.

Főbb feladatok:

  • Új termékeknél, folyamatoknál kasírozási, hegesztési, szerelési technológiák meghatározása,
  • Berendezések specifikálása,
  • Műszaki egyeztetés a gyártókkal,
  • Eszközök átvétele a gyártóknál,
  • Eszközök beüzemelése a telephelyen.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Középszintű angol vagy német nyelvtudás
  • AutoCAD (+programozói ismeretek előny),
  • Munkarendszer és folyamatkialakítási tanfolyam előny,
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítóként világszerte ismert, gépjármű utastéri komponensek gyártásával foglalkozó Partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát!

Helyek Pápa
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.12.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre