Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyártástervező asszisztens

  • E.M.E. Kft.
  • Nagykanizsa, Zala
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Az EME Kft. az olasz tulajdonú Orange1 cégcsoport villanymotor állórészeket gyártó nagykanizsai székhelyű cége munkatársat keres

FELADATOK:

  • vevői megrendelések alapján a gyártástervek elkészítése, gyártásütemezés
  • termeléshez szükséges készletszintek optimalizálása és biztosítása
  • gyártási igények lekérdezése
  • folyamatos termelés elősegítése a helyes tervezéssel
  • napi szintű kapcsolattartás a társterületekkel, a hozzátartozó termelési terület vezetőivel

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú/felsőfokú iskolai végzettség (logisztika vagy műszaki irány)
  • 2-3 éves termelő vállalatnál szerzett tapasztalat hasonló pozícióban
  • vállalatirányítási rendszerek használatában való jártasság
  • folyamatorientált gondolkodásmód, precizitás, magabiztosság
  • olasz nyelv magas szintű ismerete (szaknyelv) és/vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • erős számítástechnikai ismeretek

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ:

  • munkaszerződés típusa: határozatlan idejű
  • munkarend: 8 órás teljes munkaidő
  • bérezés: megegyezés szerint
Helyek Nagykanizsa
Zala
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés > Termeléselemző
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Olasz
Aktiválás időpontja 2019.04.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre